راهنمای استک پارتی

stackparty

به استک پارتی خوش آمدید

وقتی یه سوالی داری و دنبال جوابش می گردی، بهترین، ساده ترین و سریعترین راهش پرس و جو از کساییکه تو این زمینه تجربه و یا تخصص دارند. استک پارتی سایتیه که می تونی توش جواب سوالاتت رو پیدا کنی و اگه تو هم تو کار خودت خبره هستی، تجربه یا تخصص داری، به سوالای دیگران جواب بدی.

سوال بپرسید، پاسخ دهید، امتیاز بگیرید !

اگه سوالی داری می تونی اون رو تو استک پارتی جستجو کنی و اگه پیدا نکردی، بپرس تا یه نفر دیگه جوابت رو بده و اگه تو هم جواب سوالی رو می دونی، همین کار رو برای بقیه بکن. بابت کارهایی که می کنی، امتیاز می گیری و جام هایی هم برات در نظر گرفته شده، سوال ها و جواب های خوب، رای بالاتری از بقیه کاربرا می گیرند و اینجوری پیدا کردن جواب های معتبر برای بقیه ساده تر میشه.

صفحه لیست سوالات بخش

 1. جستجو بین بخش ها
 2. بخش فعلی
 3. صفحه اصلی
 4. Allinone.ir
صفحه لیست سوالات بخش
لیست کامل سوالات هر بخش رو می تونی اینجا ببینی، تو دسته بندی های مختلف. امتیاز های هر سوال، تعداد پاسخ ها و تعداد بازدید های هر سوال مشخصه و اینکه می تونی اونا رو به لیست مورد علاقه هات اضافه کنی و در قسمت ‘صفحه من’ خودت اون ها را ببینی. حتی سوالاتی که بهترین پاسخ را دارند را هم می تونی همین جا مشاهده کنی، که با رنگ متفاوتی مشخص شده اند.
 1. پرسیدن سوال
 2. دسته بندی ها
 3. عنوان سوال
 4. خلاصه سوال
 5. تعداد پاسخ ها
 6. افزودن به ‘مورد علاقه ها’
 7. عنوان نظرسنجی
 8. تعداد رای ها
سوالات بخش
نظرسنجی های هر بخش هم تو همین لیست نمایش داده می شوند. امتیاز های هر نظرسنجی، تعداد رای ها و تعداد بازدید های هر نظرسنجی مشخصه و اینکه می تونی اونا رو به لیست مورد علاقه هات اضافه کنی و در قسمت ‘صفحه من’ خودت اون ها را ببینی. حتی نظر سنجی هایی که زمانشون گذشته و دیگه نمیشه روش نظر داد را هم می تونی همین جا مشاهده کنی، که با رنگ متفاوتی مشخص شده اند.

صفحه سوال و پاسخ

 1. امتیاز مثبت به سوال
 2. امتیاز منفی به سوال
 3. تگ های استفاده شده
 4. پاسخ به سوال
 5. نظر درباره سوال
 6. اشتراک سوال
 7. اصلاح متن سوال
 8. مشاهده لیست اصلاحات سوال
صفحه سوال و جواب
می تونی سوالاتت رو بپرسی و برای بهتر دیده شدنش از تگ استفاده کنی. می تونی به سوالات دیگران جواب بدی، کسی که سوال پرسیده بهترین جواب رو انتخاب می کنه، که اینکار دسترسی بقیه کاربرا به بهترین جواب رو راحت تر می کنه. به سوال و جواب ها رای مثبت و منفی بده، دربارشون نظر بده. تو شبکه های اجتماعی به اشتراک بذار و حتی اگه می تونی سوالات بقیه رو خواناتر و قابل فهم تر برای بقیه بکنی، اینکار رو بکن.
 1. متن پاسخ
 2. بهترین پاسخ
 3. نظر درباره چواب
 4. بهترین پاسخ
 5. لیست نظرات
لیست جواب ها
سوالی که می پرسی باید تو بخش مربوطه باشه تا احتمال جواب داده شدنش بیشتر باشه و بقیه کاربرا هم بتونند راحت تر پیدا کنند. سوالای مرتبط و با کیفیت هم کمک می کنه که سایت کاربردی تر هم برای خودت هم برای بقیه به وجود بیاد. اگه فکر می کنی سوال یا جوابی برات مناسبه، جالبه، باهاش موافقی، دوسش داری یا به هر شکلی نظرت رو جلب کرده، حتما لایکش کن تا با مشارکت تو استک پارتی هم امتیازهای خودت بره بالاتر، هم بقیه کاربرا سوال و جواب با کیفیت تر رو زودتر پیدا کنند

صفحه نظرسنجی

 1. عنوان نظر سنجی
 2. گزینه ها
 3. تاریخ پایان نظرسنجی
 4. لیست نظرات
صفحه نظرسنجی
می تونی علاوه بر سوال و جواب، نظر سنجی هم برگزار کنی البته این رو بدون که نظرسنجی ها تاریخ پایان دارند و بعد از اون تاریخ دیگه نمیشه تو نظرسنجی شرکت کرد. می تونی به بقیه کاربرا این امکان رو بدی که بیشتر از یک گزینه رو انتخاب کنند. حتی می تونی لینک نظرسنجیت رو به اشتراک بذاری تا تعداد کاربرای بیشتری تو نظرسنجیت شرکت کنند و نتیجش برات دقیق تر و کاربردی تر باشه. می تونی رای مثبت و منفی به نظرسنجی ها بدی، تو نظر سنجی ها شرکت کنی و حتی درباره نظرسنجی دیگران، نظرت رو بگی.

صفحه افتخارات

 1. امتیاز در هر بخش
 2. جام برنزی
 3. جام نقره‌ای
 4. جام طلایی
 5. لیست آخرین جام ها
 6. مشاهده کامل جام ها
افتخارات
تو قسمت ‘افتخارات’ می تونی تمام جام ها و امتیازاتی که تا حالا گرفتی رو ببینی. برنز، نقره و طلا. هر بخش جام های خودش رو داره یعنی ممکنه تو یه بخش ‘استاد تمام’ گرفته باشی ولی تو یه بخش دیگه این جام رو نداشته باشی. برای اینکه بدونی چه جام هایی وجود داره و چه جوری می تونی امتیاز بگیری می تونی راهنمای کامل استک پارتی رو تو سایت StackParty بخونی.

پشتیبانی و پیشنهاد ها

 1. پشتیبانی سایت
 2. پیشنهاد درباره سایت
 3. سوالات متداول
 4. سایت های دیگر
فوتر
اگه سوالی داری می تونی از طریق 2sup یه تیکت بزنی و سوالت رو بپرسی یا راهنمای استک پارتی رو بخونی و البته می تونی از خبرهایی که درباره سایت وجود داره هم اطلاع پیدا کنی و یا اگه پیشنهادی در مورد استک پارتی داری، می تونی از طریق سایت 4idea اون رو پیشنهاد بدی.