پیشنهاد بخش جدید سوال و جواب

اگر ایده برای بخش جدید دارید به جای درستی آمده اید جای شما اینجا است.
ایده جدید دارید

در تمامی مراحل سهیم باشید


ایده بخش جدید شما به کمک اعضای سایت و افرادی که شما معرفی می کنید درسیستم ثبت می شود و پس از گذراندن مراحل توسعه به مجموعه این سایت افزوده می شود. یک سوال و جواب خوب علاوه بر ایده خوب نیاز به همکاری و فعالیت افراد مختلفی دارد. در نتیجه ما از شما می خواهیم از دوستان همکاران و آشنا های خود بخواهید در روند توسعه و آماده سازی بخش جدید همکاری داشته باشند. همکاری و فعالیت مداوم و مداوم و مداوم لازمه آماده سازی یک سوال و جواب خوب و کاربردی می باشد زیرا هر مرحله از پیشنهاد شما نیازمند فعالیت های مختلف اعضا و کاربران آن می باشد.

لیست بخش های پیشنهادی را کجا پیدا کنم؟


تمامی بخش های جدیدی که پیشنهاد می شوند در سایت 4idea.ir قابل مشاهده هستند. همچنین وضعیت و میزان پیشرفت آن ها نیز به صورت کامل به نمایش گذاشته شده است

مراحل کار


شروع

  • توجه داشته باشید تمامی مراحل معرفی بخش جدید در سایت 4idea.ir مدیریت می شود
ایده اولیه

طرح اولیه

  • در این مرحله مشخصات، توضیحات و نمونه سوال های بخش پیشنهادی خود را در سیستم ثبت می کنید.
  • پس از تعریف اطلاعات اولیه از دوستان و آشنا های خود بخواهید بخش پیشنهادی شما را "دنبال" کنند و در سوال جواب های اولیه مشارکت داشته باشند
  • پس از رسیدن به حد نصاب، پیشنهاد شما به بخش بعدی ارتقا پیدا می کند.
ایده اولیه

نسخه آزمایشی

  • در زمانی که ایده به مرحله اجرا برسد سیستم با نام فرد پیشنهاد دهنده در لیست نسخه آزمایشی قرا می گیرد. شما در هر زمان تنها می توانید در لیست پیشنهاد بخش جدید خود حداکثر 3 بخش که در مرحله آزمایشی هستند را داشته باشید.
  • هر زمان که با فعالیت مناسب شما بخش پیشنهادی از مرحله آزمایشی عبور کرد می توانید پیشنهاد بخش جدیدی را دنبال کنید. در صورت عدم فعالیت مناسب در زمان مرحله اجرایی شما به مدت 3 ماه امکان ارسال پیشنهاد بخش جدید را نخواهید داشت.
ایده اولیه

نسخه رسمی

  • احتمالا یکی از مهم ترین مراحل می باشد. در این مرحله بخش پیشنهادی به صورت رسمی در دسترس عمومی قرار می گیرد و به مجموعه استک پارتی افزوده می شود. در این مرحله کار شما پاسخ به سوال ها، طرح سوال های جدید و معرفی بخش به دیگر افراد به کمک پیام رسان ها و یا شبکه های اجتماعی می باشد. درصورت عدم بازخورد مناسب و یا عدم اقبل عمومی بخش پیشنهادی از بخش ها حذف خواهد شد.

چگونه کاربر جدید معرفی کنم


در پنل آل این وان می توانید کد دعوت نامه خود را دریافت کنید و به فرد مورد نظر ارسال کنید و یا از شخص مورد نظر بخواهید در آل این وان ثبت نام کند. پس از ثبت نام کاربر و فعال سازی حساب کاربری می توانید با وارد کردن نام مستعار فرد مورد نظر از او در توسعه سایت و یا ایده خود کمک بگیرید.

من هنوز سوال دارم


هیچ نگرانی نداشته باشید. از بخش 2sup.ir سایت سوال خود را جستجو کنید ممکن است فرد دیگری سوال شما را پرسیده باشد و اعضای سایت به آن پاسخ داده باشند. اگر پاسخ خود را نیافتید سوال خود را مطرح کنید. اگر هم سوال شما خیلی واجب، مشکل امنیتی و یا خصوصی است به کمک سیستم پشتیبانی می توانید تیکت پشتیبانی ارسال کنید.