سوال خود را بپرسید

توضیحات بخش

سوال و جواب برای علاقه مندان به فیلم وسریال های دنیا

آمار بخش

کاربران 6
سوال ها 9
پاسخ ها 14

برترین کاربر ها

بیشترین تگ ها

2

معرفی فیلم هایی که حال آدم رو خوب میکنند

لطفا چند تا فیلم که حال خوب کن هستند رو معرفی کنید؟
دسته بندی خاصی نمیخواد داشته باشه.

پاسخ ها (1)

2
دست­ نیافتنی­ ها (Intouchables 2011) محصول فرانسه
خلاصه فیلم: فیلیپ (فرانسوا کلوزه) اشراف­زاده ­ای معلول است که به دنبال استخدام پرستاری است. دریس (عمر سای) جوان سیاهپوست و سابقه ­داری است که برخلاف میل خود برای پرستاری از فیلیپ انتخاب می­ شود. فیلم داستان شکل­ گیری و گسترش رفاقت این دو انسان متفاوت است.

زندگی زیباست (Life Is Beautiful 1997)- محصول ایتالیا
خلاصه فیلم: گوییدو (روبرتو بنینی) پیشخدمتی ایتالیایی یهودی است که به معلمی اشراف­ زاده به نام دورا (نیکولتا براسکی) علاقه­ مند می ­شود و سرانجام با رفتار سرخوشانه­ اش و شوخ­ طبعی دل دورا را به­ دست آورده و با او ازدواج می­ کند. سال ­ها بعد گوییدو، دورا و پسر کوچکشان جاشوا (جورجیو کانتارینی) به اردوگاه کار اجباری تبعید می­ شوند. تمام تلاش گوییدو این است که با روحیه سرخوشانه خود از پسرش محافظت کند و او را متقاعد کند که تمام این اتفاقات یک بازی است.


دوباره شروع کن (Begin Again 2013)
خلاصه فیلم: گرتا (کیرا نایتلی) ترانه ­سرایی است که همراه با دوست­ پسر-همکار خواننده­ اش دیو (آدام لوین)، به نیویورک آمده تا دیو با یک کمپانی بزرگ موسیقی همکاری کند. جذابیت­ های شهرت موجب می ­شود دیو خود را گم کند و گرتا تنها و پریشان به حال خود رها می­ شود. دن (مارک روفالو) استعدادیاب و تهیه­ کننده سابق موسیقی است که از لحاظ کاری و خانوادگی مشکلات بسیاری دارد. دن و گرتا در اوج شکستگی اتفاقی با هم روبرو می شوند و دن به استعداد خوانندگی گرتا پی می ­برد. همکاری این دو برای ضبط آلبوم، دنیای هر دو را تغییر می­ دهد.
پاسخ به سوال